SK | EN
Štefan Senecký powered by FSAgency.eu

Football Service Agency

Zo Sivasu len tie najlepšie dojmy

Zo Sivasu len tie najlepšie dojmy

Autor: stefansenecky.com, 10.02.2012

Štefan Senecký sa zoznamuje s novým prostredím. V Sivasspore chce nadviazať na svoje úspešné turecké pôsobenie z ostatných rokov.
V posledný deň tureckého prestupového obdobia sa cez Paríž a Istanbul presúval do vnútrozemského Sivasu, kde naňho čakala nová zmluva, nové prostredie a noví spoluhráči. "Zvítanie bolo veľmi priateľské, s niektorými hráčmi sa poznáme ako súperi, akurát je tam Honza Rajnoch, s ktorým som hrával v Ankaragücü. Trénerom je Riza Calimbay, bývalý výborný hráč Besiktasu, príjemný chlap, s ktorým som mal hneď prvé rozhovory. V kabíne si aj posrandoval, že Sivas má najsilnejšie brankárske zloženie," smial sa ´Seno´, narážajúc na fakt, že v šatni Sivassporu sú momentálne až piati brankári. "Je tam jeden Srb a ostatní Turci. O konkurenciu je postarané, verím, že ma bude posúvať ďalej, dostanem sa do dobrej formy a pomôžem novému klubu," dodal Senecký, ktorý sa z beznádejne posledného Ankaragücü razom ocitá v ambicióznom tíme, nachádzajúcom sa na po popredných miestach tureckej ligy. "Je to pre mňa veľká výzva, určite sa chceme popasovať o európsku miestenku. Prvé štyri tímy hrajú o majstra, ďalšie štyri o posledné pohárové miesto. Momentálne sme šiesti s malými odstupmi na tretieho, takže pevne dúfam, že z pozícií neustúpime," pokračoval ´Seno´, aby na záver v skratke opísal mesto Sivas a svoje pracovné prostredie. "Je omnoho menšie ako Ankara. Nachádza sa vo vnútrozemí, medzi horami, takže sa to odráža aj na klíme. V zime býva pomerne chladno, ako aj teraz, veď prakticky stále sneží. Klub je však vybudovaný veľmi dobre, na báze je vyhrievaný trávnik, ako aj zakrytá ´umelka,´ čo znamená, že o všetko máme postarané. Som veľmi rád, že tu som," zakončil odchovanec nitrianskej brankárskej školy, ktorý sa po zabývaní na novej adrese poteší príchodu svojej rodinky.
Football Service Agency Autorské práva Football Service Agency (F.S.A., s.r.o., Mostná 60, 949 01 Nitra, IČO: 36 546 291). Všetky práva vyhradené. Akékoľvek použitie častí textu a citácií v inom ako uvedenom kontexte, ich rozmnožovanie a šírenie bez predchádzajúceho písomného súhlasu F.S.A., s.r.o. je zakázané.

Zápasy

24 Apr 2011 16:00
Süperlig
1:4
Štefan Senecký: full time
2 May 2011 20:00
Süperlig
0:0
Štefan Senecký: full time
shutout # 3
8 May 2011 19:00
Süperlig
1:1
Štefan Senecký: full time
26 Feb 2012 12:00
Süperlig
3:3
Štefan Senecký: full time
5 Mar 2012 19:00
Süperlig
0:4
Štefan Senecký: full time
29 Nov 2012 17:00
Küpasi
3:0
Štefan Senecký: full time
shutout !

Najnovšie video

Štefan Senecký - Po sezóne 2008/2009